Usługi

Serwis

serwis komputerowy gwarancja

Serwis gwarancyjny

Laptopy i komputery stacjonarne

Serwisując u nas swój laptop klienci otrzymują serwis oparty na oryginalnych częściach, na które producent daje określony czas gwarancji.

Jednostki centralne wchodzące w skład zestawu zakupionego u nas posiadają 24-miesięczną gwarancję. Warto z takiej opcji skorzystać jeżeli zajdzie taka potrzeba przed upłynięciem okresu gwarancji.

Drukarki oraz inny sprzęt komputerowy

Klienci, którzy u nas zakupili drukarkę mają zapewniony jej serwis zgodnie z regulaminem gwarancyjnym. W przypadku zaistnienia uszkodzenia lub usterki po stronie producenta sprzęt taki w ostateczności zostanie wymienony na nowy.

Dla innego sprzętu komputerowego jak na przykład monitory czy obudowy komputerowe obowiązują także przepisy  regulaminu gwarancyjnego producenta. 

Serwis pogwarancyjny

Laptopy i komputery stacjonarne

Zakupione u nas lub innego dostawcy laptopy oraz komputery stacjonarne mają zapewniony kompleksowy serwis. Wykonujemy odpłatne naprawy i uaktualnienia komponentów w laptopach oraz komputerach stacjonarnych na życzenie klienta.

Drukarki oraz inny sprzęt komputerowy

Naprawiamy uszkodzone drukarki w oparciu o przyczynę usterki. Po gruntownej diagnozie klient otrzymuje od nas informację dotyczącą kosztów naprawy.

Jeżeli uszkodzeniu uległ monitor komputerowy dokonujemy również diagnostyki i wyceniamy koszty naprawy usterki. Naprawa uszkodzonej obudowy komputerowej w większości przypadków jest nieopłacalna. Proponujemy nową obudowę.

serwis komputerowy pogwarancyjny
instalacja oprogramowania

Instalacje i wdrożenia

Instalacje sprzętu i oprogramowania

Klienci, którzy zakupili u nas sprzęt lub o oprogramowanie mają możliwość ich odpłatnego zainstalowania i konfiguracji w naszym serwisie. W razie konieczności  wykonujemy ponowną instalację systemu operacyjnego Windows, pakietu Office lub oprogramowania antywirusowego.

Tablice i monitory interaktywne

Współpracujemy z placówkami oświatowymi Podkarpacia . Instalujemy i prowadzimy wstępną konfigurację tablic interaktywnych oraz monitorów, które klienci mogą zamówić po skontaktowaniu się z działem sprzedaży w firmie.

Skontaktuj się z nami Serwis komputerowy

© 1992 - 2024 Quatro Computers. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top