Kilka słów

O firmie

Jak to się zaczęło

Krótka historia firmy

Firma Quatro Computers została zarejestrowana 11 marca 1992 roku w ewidencji podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.  Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Maciej Zachara. 

Maciej Zachara – absolwent  Technikum Mechaniczno – Elektrycznego Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Elektrycznym.   W 1989 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Wyjazd do USA pozwolił mu ukształtować pewność siebie, co pośrednio przyczyniło się do założenia własnej działalności gospodarczej. Początkowo współpracował z krakowską firmą komputerową Doctor Q,  która pomogła zbudować zaplecze sprzętowe ówczesnej firmy.

Pierwszym pomysłem właściciela Quatro Computers było wejście na rynek z ofertą szkoleń komputerowych. Z biegiem czasu oferta została poszerzona o sklep i serwis komputerowy.

historia quatro

Kompleksowe usługi

Odpowiednia oferta usług kluczem do sukcesu w firmie

Kompleksowe dopasowanie i wykonanie usługi skierowanej do klienta często bywa utrudnione. Quatro Computers wychodzi naprzeciwko temu wyzwaniu i oferuje usługi dostosowane do potrzeb i portfela klienta.

Ponad 30 lat praktycznego doświadczenia pozwoliło nam znaleźć się w czołówce podkarpackich firm oferujących konkurencyjne usługi  w dość atrakcyjnych cenach. 

Współpracujemy z największymi importerami sprzętu i oprogramowania specjalistycznego dla osób niepełnosprawnych. Od kilkunastu lat skutecznie dostarczamy sprzęt i oprogramowanie specjalistyczne osobom niedowidzącym i niewidomym.

Poproś o wycenę

 Zapytaj w sprawie bezpłatnej wyceny produktu lub usługi. 

© 1992 - 2024 Quatro Computers. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top