Quatro Computers jest firmą działającym na rynku od początku 1992r. Charakteryzuje się dużym tempem rozwoju. Szczycimy się obszerną listą referencyjną, na której znajdują się znane ogólnopolskie firmy. Zgodnie z wymaganiami rynku nieustannie aktualizujemy nasze usługi i podnosimy ich poziom. Siedziba firmy (sale kursowe, sklep, serwis oraz biura) mieści się w kamienicy w centrum Rzeszowa, przy ul. Matejki 2.

Oferujemy szeroką gamę usług komputerowych

  • Sprzedaż sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów komputerowych, sprzętu i oprogramowania specjalistycznego i brajlowskiego dla osób niewidomych, niedowidzących i z upośledzeniem ruchu.
  • Kursy i szkolenia komputerowe na wszystkich poziomach zaawansowania, Autoryzowany Ośrodek Szkolenia Nauczycieli, szkolenie osób niewidomych, niedowidzących, niepełnosprawnych, bezpłatne szkolenia współfinansowane przez EFS
  • Serwis komputerowy gwarancyjny i pogwarancyjny, konserwację sprzętu, instalacje sieci komputerowych, odzyskiwanie danych, kasowanie danych i utylizacja sprzętu.


Naszą najlepszą rekomendacją jest powiększające się grono stałych klientów, którzy cenią sobie fachową i kompleksową pomoc jaką im oferujemy, życzliwą atmosferę i wysoki poziom usług